KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14975408
nr 1497 5408
Etsning
Efter Carl Larsson, Suzanne och Gunlög, mm30x20 cm, yttermått inklusive ram: 46x34 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:44:55
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)